Stolní tenis

AKTUALITY

Smola úspěšně na mistrovství Evropy

Smola úspěšně na mistrovství Evropy

Na 10. mistrovství Evropy veteránů, v německých Brémách dosáhl vynikajícího úspěchu hráč třetiligového družstva TJ SOKOL Studená Igor Smola. .....Studená je za humny, blahopřejeme.

zobrazit vloženo: 04. 06. 2013

87 let s celuloidem.

Mistrovství světa ve stolním tenise jednotlivců 2013, odehrané v Paříži ve stínu hokejového mistrovství světa skončilo. Naši hráči skončili ve druhém kole.Poslední českou medaili z MS získal Petr Korbel před 22 lety.

zobrazit vloženo: 22. 05. 2013

Filip Korbel je stabilní hrozbou Michala Vávry

Filip Korbel je stabilní hrozbou Michala Vávry

Filip Korbel je stabilní hrozbou Michala Vávry a je předpoklad, že by mu mohl sebral žezlo jihočeského krále již v příštím mistrovství kraje.

zobrazit vloženo: 16. 02. 2013

okresní přebor a dva tituly

okresní přebor a dva tituly

V kategorii „mladší žáci“ se stal přeborníkem okresu Jindř. Hradec Daniel Strojek, když ve finále porazil 3:0 svého největšího rivala, Tomáše Mastného ze Studené a v kategorii „dorost“ patří titul přeborníka okresu Romanu Přibilovi, oba Golf club Nová Bystřice.

zobrazit vloženo: 20. 12. 2012

Pohár města Jindřichův Hradec

Pohár města Jindřichův Hradec

Nový systém a s dobrou odezvou hráčů. Nově byl byl již pravidelný a veřejný turnaj, pořádaný dne 17.11. odehrán v tzv. hendikepovém režimu, který vyrovnával výkonnost hráčů a i hráčům nižší úrovně umožnil vydatně potrápit hráče, aspirující na vítězství.

zobrazit vloženo: 17. 11. 2012

už je to tady - 17. listopadu

už je to tady - 17. listopadu

Již tradiční turnaj ve Sportovní hale Města Jindřichův Hradec, nyní nově o putovní pohár Města Jindřichův Hradec a také v novém systému - ve skupinách dle tzv. hendikepového systému k vyrovnání rozdílů mezi různými soutěžními třídami.

zobrazit vloženo: 30. 10. 2012