Stolní tenis

AKTUALITY

Plíšek vtrhl do soutěží

Plíšek vtrhl do soutěží

S velkým zápalem a s podporou fanoušků zahájil nový tým - "Plíšek - D" okresní soutěž. S týmem, který hraje soutěž dloudodobě a umístil se v lonském roce na 5 místě nebylo možné měřit své síly. Všechny zápasy byly odehrány s velkou houževnatostí, zápalem a velmi vyrovnaně, což na konečném výsledku není vidět, ovšem několik snímků ze hry vůli ukáže.

zobrazit vloženo: 08. 10. 2012

Michal Pokorný mistrem klubu

Michal Pokorný mistrem klubu

s výsledkem +1 skončil ve druhém turnajovém dni Mistrovství klubu a stal se Mistrem klubu 2012. Ještě ho čeká mistrovství jihočeského kraje a mistrovství Mistrů klubů ČR, již trochu v kolizi s nastupující sezónou stolního tenisu.

zobrazit vloženo: 24. 09. 2012

pinec od Adama

pinec od Adama

Novou sezónu jsme začali od Adama, ….Eva doplní trenérskou dvojici koncem září. Adam byl od počátku neúnavný. Rozhazoval balony, čipoval, topspinoval, hrál i velmi krátkou hru a hlavně nekazil, hrál v pravidelném rytmu a zdolal každého, kdo si s ním chtěl měřit své schopnosti.

zobrazit vloženo: 07. 09. 2012

Nález v Nové Bystřici

Nález v Nové Bystřici

Nalezené pálky svědčí o tom, že Nová Bystřice nebyla jenom jedním z prvních v okrese, kde se hrál tenis, ale i stolní tenis. Dvě pálky, dřevo s korkovou slupkou 0,4 mm o hrací ploše 12/15 cm a držátkem 20/15 mm se skosenými hranami, byly nalezeny na půdě v Nové Bystřici

zobrazit vloženo: 20. 07. 2012

od stolu na green a hned úšpěšně

Ondra Peckert se hned prvním vstupem do turnaje dvoučlenných družstev umístil na třetím místě. Jestli to nebyla “falešná forma“ se ukáže v druhém kole soutěže o sušenou španělskou šunku JÁMON.

zobrazit vloženo: 13. 05. 2012

Filip Korbel

Filip Korbel

Dříve hráč Slovanu J. Hradec, v 15 letech skončil druhý na mistrovství kraje a prohlásil, že by chtěl hrát na mistrovství světa. V lednu 2011 skončil třetí mezi dorostenci na Přeboru Prahy, .........

zobrazit vloženo: 22. 04. 2012