Stolní tenis

AKTUALITY

Javorový počtvrté

Javorový počtvrté

Javorová prkýnka táhnou, likvidují japonskou chemii, srovnávají věkové a výškové rozdíly a jsou i vzpomínkou na Váňu, jak ničí Barnu smeči, kraťasy, honí ho kolem stolu, .........

zobrazit vloženo: 14. 04. 2012

od stolu na green

od stolu na green

Závěr sezóny 2011-2012 je přípravou na závěrečný turnaj - Javorový-prkýnkový ve 4. ročníku Poháru České Kanady, ale také seznamkou hráčů stolního tenisu s golfem dříve, než vstoupíme na greeny.

zobrazit vloženo: 07. 04. 2012

Sudí vyhráli v lichém roce

Sudí vyhráli v lichém roce

Obvyklý roční přelom v sezóně stolního tenisu se odehrál opět na kuželně v J. Hradci v souboji družstev „sudí x liší“. V den, kdy jsme si nechtěně začali opakovat ideály listopadu a nastaveným principem též historii malých forem, zvítězilo šestičlenné družstvo sudých nad lichou šestkou.

zobrazit vloženo: 18. 12. 2011

průlomové Mikulášské vítězství

průlomové Mikulášské vítězství

V Mikulášském turnaji pro děti, pořádaném TJ Kunžak, zvítězil Daniel Strojek ve své kategorii „mladší žáci“ a poprvé porazil (3:2) již v semifinále svého obávaného soka a předpokládaného finalistu a očekávaného vítěze Tomáše Mastného ze Studené.

zobrazit vloženo: 10. 12. 2011

mistrovství okresu - 2011

mistrovství okresu - 2011

Titul zůstal doma. Obhájce titulu léčí své slepé střevo, tak do letošních bojů nemohl zasáhnout. Ve finále vyhrál Vlad. Havel 3:1 nad zkušeným divizním hráčem Tomášem Mastným ze Studené (předseda okresního svazu st. tenisu).

zobrazit vloženo: 03. 12. 2011

80 let bylo ve čtvrtek

80 let bylo ve čtvrtek

Že se stolní tenis hraje zejména hlavou všem ukázal Milan Orlowski v exhibici s Jindrou Panským. Děkujeme všem za účast, podporu a snahu probudit zájem o stolní tenis. Hostem byl a slavnostní část zahájil, přestavil se ve hře Josef Dvořáček.

zobrazit vloženo: 22. 11. 2011