OKRESNÍ BODOVACÍ SOUTĚŽ

 

Okresní bodovací soutěž (OBS) vznikla ze stávajících turnajů pro mládež, které v okrese pořádaly kluby v místech, zejména Č.Velenice, Třeboň, Chlum u Tř., Jindř. Hradec.

OBS vznikla pro děti, které nedosahují herní úrovně k možné účasti na krajských BTM, ani je není možné zapojit do dlouhodobé soutěže dospělých, byť v té nejnižší úrovni.

Samostatná a dlouhodobá soutěž pro mládež v okrese, resp. ani v kraji neexistuje, proto došlo k dohodě dosavadních organizátorů turnajů o sjednocení formátu hry k možnému započítávání výsledků do celkového pořadí tak, aby všechny turnaje tvořily jednu sérii v zájmu vytvoření dlouhodobé soutěže, která by  podpořila soutěživost dětí, jejich přirozenou rivalitu mezi svými vrstevníky.

Okresní svaz stolního tenisu jako příslušná autorita převzal tuto soutěž do své gesce. Tím je zachována jak jedinečnost a tradice turnajů v jednotlivých pořadatelských místech, ale je současně vytvořeno zastřešení a dlouhodobá soutěž, což je mnohdy vyžadováno jako nezbytná podmínka pro případné poskytnutí fin. podpory od poskytovatelů - obcí, kraje, MŠTM.   

 

Jako náhradní a zatímní prostředí k prezentaci a organizaci těchto turnajů je využito prostředí tohoto webu, do té doby, dokud nebude upraven admin na stránkách ping-pong.cz pro okres Jindřichův Hradec. 

 

 propozice

Propozice jsou všeobecné, dílčí úprava konkrétního pořadatele bude zohledňovat lokální specifika a tradici turnaje, např. Třeboňský kapr, Vánoční, Velikonoční, Tříkrálový, Lentilkový, apod., včetně příp. vložené kategorie, např. zvlášť kat. dívky apod. Jediným omezujícím kritériem je věk, účast je možná pro děti narozené v r. 2006 a mladší (platí pro sezónu 2020-21).

4. ročník - kalendář 2020-21

pro přehlednost je do turnajového kalendáře zaprácován i kalendář krajských turnajů mladších a starších žáků (nikoli nejmladších, ani dorostenců, atd.) Rovněž jsou uvedeny svátky, prázdniny, atd. Na druhém listu přílohy je redukovaná verze.

výsledky

výsledky aktuálního kola včetně celkové rekapitulace a fotografie z dílčích kol turnajové série

tabulky_pavouk (form)

Standardní Bergerovy tabulky (Soutěžní řád) a formulář pro zápis aktuálního kola. Aktuál zápis zašle pořadající adminu k uvedení na web a zápisu celkových výsledků k sumarizaci jednotlivých kol hráčů. odeslání na mail: pinec@pinecjh.cz