Stolní tenis

AKTUALITY

Pět kruhů a Pětka

Pět kruhů a Pětka

Olympijský pinec nám v Riu nepřinesl žádné radosti. Na Pětce jsme olympijský turnaj v pěti dílčích turnajích odehráli již v květnu/červnu a nyní nás čeká náborový turnaj pro děti ze druhých až pátých tříd. Tedy v sobotu 10. září, v tělocvičně na 5. základní škole, prostě na Pětce.

zobrazit vloženo: 10. 08. 2016

Šimon na bedně

Šimon na bedně

Šimon Roubíček, nepatřil k favoritům, ale po čtvrtém kole se vydrápal na první pozici, tu v závěru potvrdil a oblékl se do dresu Milana Orlowského. A tak ještě před olympijskými hrami v Riu skončil olympijský turnaj na Pětce.

zobrazit vloženo: 07. 06. 2016

První z pěti na pětce

První z pěti na pětce

V prvním ze série „PĚT TURNAJŮ NA PĚTCE“ bylo nastaveno uspořádání pro další turnaje z „pěti“, tak abychom udrželi předem nastavený systém „každý s každým“, tj. tři skupiny – do 6. tř., sk. 7-9. třída a ti, kteří hrají nejnižší okresní třídu. Na závěr bude stanoveno kvótám postupujících z jednotlivých skupin do pavouka na dvě porážky.

zobrazit vloženo: 23. 04. 2016

Prkýnkama o prkýnka a kanadskou whisky

Prkýnkama o prkýnka a kanadskou whisky

Na závěr sezóny byl odehrán 8. ročník prkýnkového turnaje. Jak jinak, než tradičně o prkýnka do kuchyně věnovaná Kasalovou pilou. Těšme se 9. ročník prkýnkového turnaje, druhou sobotu dubna 2017, na závěr sezóny a pro radost ze hry.

zobrazit vloženo: 09. 04. 2016

Olympijské pálky na Pětce

Olympijské pálky na Pětce

Pět turnajů pro děti základních škol. Pět turnajů proto, že budou uspořádány na „Pětce“, ale také proto, že termínem této série vykrýváme mezidobí mezi Mistrovstvím světa a Brazílii a PĚT, to je symbolika olympijských her, kterou jsme přenesli i do letáčku.

zobrazit vloženo: 07. 03. 2016

Vánoční turnaj - 45. ročník v Lodhéřově

Vánoční turnaj - 45. ročník v Lodhéřově

Tradiční Vánoční turnaj, již v 45. ročníku přinesl úspěch pro SK Jindř. Hradec 1930. Loňský vítěz Martin Hunal skončil po porážce od Filipa Korbela na druhé místě a na třetím místě Vlad. Havel.

zobrazit vloženo: 18. 12. 2015