Stolní tenis

AKTUALITY

Únorové lentilky

Únorové lentilky

Pátý turnaj na pětce již narýsoval jasné kontury pro poslední lentilkový turnaj 12. března. Ve skupině mladších žáků se strhne bitva mezi Davidem Kovářem (JH) a Adam Kubínem (Studená) o první místo. Mezi staršími žáky má pevnou první pozici Adam Posel (Třeboň) s pěti prvními místy z pěti turnajů.

zobrazit vloženo: 19. 02. 2017

Lednové LENTILKY

Lednové LENTILKY

Již čtvrtý lentilkový turnaj a dvě kola před koncem soutěže. Na prvních místech v obou kategoriích bez překvapení, ovšem na dalších místech drobné změny. Nový hráč Vojta Jabůrek v kategorii starších může přinést vítr do posledních kol, stejně tak Martin Matějček, který se vrátil po nemoci.

zobrazit vloženo: 09. 01. 2017

Vánoční mládež v Č. Velenicích

Vánoční mládež v Č. Velenicích

V 45. ročníku Vánočního turnaje v Lodhéřově skončil Martin Hunal druhý, po prohře s Filipem Korbelem sr. Další hráči PINEC JH 1930 ..............…………… Vánoční turnaj mládeže v Českých Velenicích vyhrál Šimon Roubíček, když vyhrál finálovou skupinu. Další hoši z našeho týmu skončili postoupili ze základních skupin a v dalším kole skončili na 6,7,9 místě.

zobrazit vloženo: 18. 12. 2016

LENTILKY jako záplata

LENTILKY jako záplata

5. Základní škola v J. Hradci a PINEC JH 1930 vytvořili pravidelnou soutěž pro děti, které nejsou zapojeny do okresních přeborů ve stolním tenise a zalepili tak díru touto záplatou. K polovině soutěže více ...........

zobrazit vloženo: 11. 12. 2016

přebory - výsledky

přebory - výsledky

Okresní přebor 2016 skončil umístěním Martina Hunala na 2. místě, když ve finále sebral set Ondrovi Doležalovi.

zobrazit vloženo: 04. 12. 2016

OKRESNÍ PŘEBOR - 3.12.

OKRESNÍ PŘEBOR - 3.12.

Okresní svaz stolního tenisu vypisuje přebor jednotlivců, uspořádán bude v J. Hradci na 5. Zákl. škole dne 3.12. v základní kategorii dospělí a mládež (mladší starší, dorost). Jak se přihlásit a více - v propozicích soutěže.

zobrazit vloženo: 14. 11. 2016