Stolní tenis

AKTUALITY

mistrovství okresu

v sobotu dne 4. prosince se uskuteční v Nové Bystřici Okresní přebor jednotlivců/čtyřhry - v kategorii dospělých, o titul Přeborník okresu Jindř. Hradec. Dle zatím nezveřejněného postupového kvóra Krajského svazu postupují hráči z X prvních míst na Krajské mistrovství. V roce 2009 se probojoval do finále Mistrovství kraje Filip Korbel jr. a tam podlehl zkušenému a několikanásobnému mistru Jihočeského kraje. Filip Korbel nyní hraje 2. ligu za Kotlářku (Pha).

zobrazit vloženo: 29. 11. 2010

......to tu ještě nebylo

......to tu ještě nebylo

veřejný turnaj v J. Hradci dne 17.11.2010 s účastí téměř 100 hráčů byl největší akcí a referencí tohoto sportu. Turnaj navazoval na dvoudenní akci 15-16.11. – republikové finále školní mládeže. Byli jsme organizačními partnery této akce, zejména jsme poskytli téměř kompletní vybavení.

zobrazit vloženo: 17. 11. 2010

republikové finále v Jindřichově Hradci

republikové finále v Jindřichově Hradci

Ve dnech 15-16. listopadu bylo odehráno ve Sportovní hale v J. Hradci republikové finále školní mládeže ve stolním tenisu. Účastno bylo 14 dívčích družstev a 16 družstev chlapců. Hlavním organizátorem akce byla Asociace školních sportovních klubů ČR.

zobrazit vloženo: 16. 11. 2010

Evropský pinec v Ostravě

Stolní tenis po mnoha letech na obrazovce a v přímém přenosu. Něco za posledních min. 10-15 let neobvyklého a nesmírně důležitého pro začínající děti, mládež. Právě zde mohli vidět způsob hry, zejména nadhoz při podání, taktické varianty, několik es přímo z podání a zejména pohyb za stolem. Mnozí poprvé viděli, jak je stolní tenis atraktivní sport. Můžeme jenom očekávat, že přenos z Mistrovství Evropy se promítne do většího zájmu ze strany rodičů, dětí a tělovýchovných jednot.

zobrazit vloženo: 15. 09. 2010

historie stolního tenisu v Jindřichově Hradci

historie stolního tenisu v Jindřichově Hradci

Z dostupných podkladů jsme sestavili pro všechny hráče oddílu a pro širokou veřejnost základní informaci o historii stolního tenisu ve městě. Samotné nás překvapilo to, že se to v J. Hradci válí již od 30. let a jaké byly v minulosti úspěchy. Jindř. Hradec si tehdy dělal ambice na stabilní místo na českém tabletenisovém výsluní zejména díky úspěchum žen.

zobrazit vloženo: 18. 08. 2010

čtyři noví motýli v Nové Bystřici

čtyři noví motýli v Nové Bystřici

4 nové stoly Butterfly Space saver jsou zatím v krabicích, v tělocvičně školy, domácí herně v N.Bystřici, kde budou hrány dvě úrovně krajských soutěží a dvě okresní třídy. Stávající 4 stoly přesouváme do tréninkových prostor na V. základní školu do J. Hradci. Nová zásilka přišla velmi časně zrána a již v 7 hod. byl Milan Orlowský na místě a nápomocen se skládáním nových stolů.

zobrazit vloženo: 09. 08. 2010