Stolní tenis

AKTUALITY

Pinec před basketem a házenou ? ......

Pinec před basketem a házenou ? ......

Stolní tenis, jehož první velká exhibice mistrů světa proběhla v Jindř. Hradci před 80 lety, zaujímá ze 112 registrovaných sportů v Krajském sdružení ČSTV desáté místo a dlouhodobě se pohybuje v první desítce. Pohled do tabulky vede k úvaze zda vybavenost stabilním zázemím k výchově mládeže má stejné podmínky jako jiné sporty. Názor i udělete sami:

zobrazit vloženo: 21. 04. 2011

Javorový-prkýnkový o pohár České Kanady

Javorový-prkýnkový o pohár České Kanady

Jako obvykle na závěr sezóny stolního tenisu, byl v Nové Bystřici odehrán prkýnkový turnaj, tedy první ze dvou o Pohár České Kanady. Vítěz z kanadského bodování obou turnajů, jarního – javorového – prkýnkového a podzimního – lipového získává Pohár České Kanady, tedy pouze putovní, již ve 3. ročníku.

zobrazit vloženo: 09. 04. 2011

Lentilkový pro děti 1-6 tříd

Lentilkový pro děti 1-6 tříd

Po ukončení mistrovských soutěží jsme uspořádali „Lentilkový turnaj“ pro děti 1-6. tříd všech škol. K našemu překvapení přišlo 15 dětí z „pětky“ a Broňa z „šestky“. Ještě větším překvapením bylo, že všechny děti přišly s pálkou a většina i míčkem a že neměly problém s udržením balonu na stole.

zobrazit vloženo: 06. 04. 2011

poslední dva zápasy sezóny, poslední dvě výhry,

poslední dva zápasy sezóny, poslední dvě výhry,

..obě jsou potěšující. V OP I. vyhrálo družstvo GC N. Bystřice 10:8 v zápase, až do konce dramatickém, nad prvním týmem tabulky Jiskrou Třeboň. Tím se Jiskře zauzlil scénář možného postupu do krajské soutěže. Postupový klíč má ještě dvě neznámé. Pokud by Třeboň vyhrála či uhrála plichtu, měla by postup zajištěn, nyní musí posečkat na výsledky zápasů týmů na druhém a třetím místě.

zobrazit vloženo: 01. 04. 2011

Filip Korbel, třetí pražský dorostenec je z J. Hradce

Filip Korbel, třetí pražský dorostenec je z J. Hradce

Na Letné se uskutečnily Pražské přebory ve stolním tenise v hale AC Sparty Praha. Kromě soutěže dospělých se hrály i mládežnické kategorie. V dorostenecké kategorii ukázal nadvládu oddíl SK DDM Kotlářka´. Vítězství vybojoval Tomáš Voříšek, na kterého ve finále nestačil Daniel Šindelář. Poraženými semifinalisty a na děleném třetím místě skončili Filip Korbel a Jiří Kubík.

zobrazit vloženo: 11. 01. 2011

úspěch hráčů golfového klubu

úspěch hráčů golfového klubu

Mistrovství okresu Jindř. Hradec ve stolním tenise bylo poprvé v historii uspořádáno v Nové Bystřici. Ze sedmi skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým, postupovali první dva do pavouka a dále již hráli na jednu porážku. Titul přeborníka okresu pro rok 2010 získal Tomáš Aljančič, GC N.Bystřice a titul ve čtyhře dvojice Vl. Havel – T. Aljančič, oba GC N.Bystřice.

zobrazit vloženo: 04. 12. 2010