Stolní tenis

AKTUALITY

Evropský pinec v Ostravě

Stolní tenis po mnoha letech na obrazovce a v přímém přenosu. Něco za posledních min. 10-15 let neobvyklého a nesmírně důležitého pro začínající děti, mládež. Právě zde mohli vidět způsob hry, zejména nadhoz při podání, taktické varianty, několik es přímo z podání a zejména pohyb za stolem. Mnozí poprvé viděli, jak je stolní tenis atraktivní sport. Můžeme jenom očekávat, že přenos z Mistrovství Evropy se promítne do většího zájmu ze strany rodičů, dětí a tělovýchovných jednot.

zobrazit vloženo: 15. 09. 2010

historie stolního tenisu v Jindřichově Hradci

historie stolního tenisu v Jindřichově Hradci

Z dostupných podkladů jsme sestavili pro všechny hráče oddílu a pro širokou veřejnost základní informaci o historii stolního tenisu ve městě. Samotné nás překvapilo to, že se to v J. Hradci válí již od 30. let a jaké byly v minulosti úspěchy. Jindř. Hradec si tehdy dělal ambice na stabilní místo na českém tabletenisovém výsluní zejména díky úspěchum žen.

zobrazit vloženo: 18. 08. 2010

čtyři noví motýli v Nové Bystřici

čtyři noví motýli v Nové Bystřici

4 nové stoly Butterfly Space saver jsou zatím v krabicích, v tělocvičně školy, domácí herně v N.Bystřici, kde budou hrány dvě úrovně krajských soutěží a dvě okresní třídy. Stávající 4 stoly přesouváme do tréninkových prostor na V. základní školu do J. Hradci. Nová zásilka přišla velmi časně zrána a již v 7 hod. byl Milan Orlowský na místě a nápomocen se skládáním nových stolů.

zobrazit vloženo: 09. 08. 2010

bitva o stůl

bitva o stůl

Při otevření Bobelovky byl pro zpestření programu postaven na hřišti i stůl na stolní tenis. Bylo u něj neustále plno, z čehož vyplývá jednoduchý závěr: „děti to musí vidět“.

zobrazit vloženo: 17. 07. 2010

skokan Ondra

na golfovém turnaji Monachus open vol. 2 dne 15.7. skončil na prvním místě jeden z nejlepších hráčů stolního tenisu, Ondřej Peckert a posunul tak ze dne na den svůj hendikep z 54 na 34,5

zobrazit vloženo: 15. 07. 2010